mgr Maciej Bych

Wizyta kontrolna

Wizyta kontrolna

Jak często musisz odwiedzać dietetyka w Oławie lub Wrocławiu?

Każda wizyta kontrolna w Poradni Fit Dietetyk Oława będzie z pewnością znacznie lżejsza. Zwłaszcza gdy jest to dieta na odchudzanie. Będziesz dokładnie obserwować jak szybko zmienia się Twoja sylwetka i stan zdrowia. Dzięki dokładnie opracowanej diecie i Twojej wytrwałości. Stosując się do wskazówek masz gwarancje Twoja dieta na odchudzanie w bardzo szybkim tempie przybliży Cię do upragnionego sukcesu.

Spotkania w Poradni Fit Dietetyk w Oławie odbywają się w żależności od sytuacji co 2-4 tygodnie. Częstotliwość wizyt zostanie z Tobą ustalona indywidualnie.

Czego mogę spodziewać się na wizycie kontrolnej?

W zależności od celu terapeutycznego każda wizyta dostarczy Ci dokładnych informacji w jakiej sytuacji się obecnie znajdujesz i w jakim tempie zmierzasz do upragnionego celu.

Jeśli celem jest dieta na odchudzanie dowiesz się jak zachodzi ten proces w Twoim organizmie. Wizyta rozpoczyna się badaniem składu i masy ciała dzięki temu będziesz mógł ocenić jak na Ciebie działa dieta na odchudzanie.

Dowiesz się wówczas, czy i w jakim stopniu zmieniała się Twoja budowa ciała. Przeanalizujemy to bardzo dokładnie. Otrzymasz specjalistyczny plik zawierający kilkadziesiąt różnych analiz danych a także specjalny, niezwykle obrazowy wykres ukazujący jak w twoim organizmie zmienił się poziom masy, tkanki tłuszczowej i masy beztłuszczowej, a także ile potrzebujesz jeszcze czasu do osiągnięcia wyznaczonego celu.

W dalszej kolejności wyjaśnimy sobie wspólnie wszelkie wątpliwości oraz wskażemy jak pokonać pojawiające się trudności. Ustalony zostanie dla ciebie nowy plan dietetyczny, nowe zadania wsparcia psychologicznego, zmodyfikowany ewentualny program ruchowy i omówione kolejne kroki terapii.

W toku odbywanych spotkań zdobędziesz ogromny zasób wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu nie tylko nie będzie konieczności korzystania z dalszych usług naszych poradni, ale także innych tego typu placówek. Opracowaliśmy autorski, specjalny III-stopniowy system edukacyjny dzięki któremu po upływie określonego czasu przejdziesz na tzw. intuicyjny sposób odżywiania, i nie będziesz musiał już korzystać z żadnych gotowych jadłospisów. Dzięki zdobytej wiedzy, przekonasz się, że można cieszyć się zdrowiem i idealną wagą przez długie lata bez pomocy żadnych specjalistów.

POKAŻ