mgr Maciej Bych

Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Moja poradnia należy do największej sieci poradnictwa dietetycznego w Polsce.

Cechą wyróżniającą Poradnię Dietetyczną FITDIETETYK℠ w Oławie jest indywidualne podejście i najwyższa jakość świadczonych usług.

Wysokie standardy pracy FITDIETETYK℠ w Oławie zostały określone przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia Sportowego.

Skuteczność terapeutyczną FITDIETETYK℠ w Oławie zawdzięcza 3 składnikom wiodącym:

  • Celowanej diagnostyce medycznej
  • Indywidualnemu systemowi opieki dietetycznej
  • Precyzyjnemu określeniu zaleceń terapeutycznych

Jakość opieki terapeutycznej FITDIETETYK℠ w Oławie doceniło juz wielu pacjentów z różnorodnymi problemami zdrowotnymi także dzieci i sportowcy /wyczynowi, amatorzy/.

Moja poradnia dwukrotnie zdobywała tytuł PORADNI ROKU w Polsce.

Wszystkie opracowane przez nas programy dietetyczne są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Przy projektowaniu planów żywienia bierzemy pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności fizycznej, ewentualne priorytety treningowe, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy program dietetyczny przygotowany przez naszą poradnię jest starannie przemyślany. Żadnemu klientowi nie wydajemy jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Nasza poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez nasze Centrum Fit Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.

Współpracujemy z lekarzami, specjalistami innych dziedzin medycyny oraz sportu, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy siebie wzajemnie cennymi radami.

Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru aktywności fizycznej oraz ewentualnych technik wspomagania suplementacyjnego w treningu sportowym

Oferowane przez naszą poradnię programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.

POKAŻ