Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Poradnia Fit Dietetyk w Oławie należy do ogólnopolskiej sieci poradnictwa dietetycznego.

To co nas wyróżnia na tle innych poradni to przede wszystkim bardzo zindywidualizowany system opieki i najwyższa jakość świadczonych usług.

Standard oferowanych usług przez poradnię Fit Dietetyk w Oławie został wyznaczony przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia Sportowego.

System usług dietetycznych oferowanych przed Dietetyka posiada rekomendacje Zakładu Żywienia Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

W naszej praktyce celem nadrzędnym jest zindywidualizowane i celowane wparcie żywieniowe każdego pacjenta jaki trafi do naszej Poradni Dietetycznej w Oławie.

Dzięki jakości usług jakie prowadzi Poradnia Fit Dietetyk w Oławie, Wrocławiu, Strzelinie, Brzegu czy Jelczu-Laskowicach zaufało nam wielu znanych sportowców. Przygotowujemy do zmagań sportowych biegaczy, triathlonistów, pływaków, piłkarzy i kolarzy.

Specjalizujemy się także w pomocy dietetycznej dla:

• osób z niedowagą, nadwagą i otyłością

• dzieci i młodzieży,

• osób z insulinoopornością, cukrzycą i nadciśnieniem tętniczym,

• osób z alergiami i chorobami skóry,

Wszystkie opracowane przez nas programy dietetyczne są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Przy projektowaniu planów żywienia bierzemy pod uwagę szereg rozmaitych czynników, jak stan zdrowia, budowę ciała, poziom aktywności fizycznej, ewentualne priorytety treningowe, wyniki badań laboratoryjnych, upodobania smakowe, zdolności kulinarne, nietolerancje pokarmowe itp.

Każdy program dietetyczny przygotowany przez naszą poradnię jest starannie przemyślany. Żadnemu klientowi nie wydajemy jadłospisów na poczekaniu w trakcie wizyty.

Nasza poradnia bierze udział w systematycznych szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez nasze Centrum Fit Dietetyk jak również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.

Współpracujemy z lekarzami, specjalistami innych dziedzin medycyny oraz sportu, którzy na co dzień pomagają nam rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, wszyscy dietetycy naszej sieci posiadają na co dzień ze sobą stały kontakt. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy siebie wzajemnie cennymi radami.

Prowadzimy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru aktywności fizycznej oraz ewentualnych technik wspomagania suplementacyjnego w treningu sportowym

Oferowane przez naszą poradnię programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale także charakteryzują się doskonałą jakością wydania.